Kategorie
Trudne sprawy

Co mechanika kwantowa ma wspólnego z macierzyństwem

Z okazji Dnia Matki — zamiast życzeń — 5 pytań, które z całą pewnością zadaje sobie każda matka.

Z okazji Dnia Matki postanowiłam zebrać wszystkie trapiące mnie pytania, których pewnie nigdy bym sobie nie zadała, gdyby nie Dzieckowska. Jeśli ktoś zna odpowiedź na którekolwiek z nich, będę dozgonnie wdzięczna za pomoc, bo — jak widać — zakres zagadnień niekiedy zahacza o dziedziny, w których nie czuję się ekspertem.

  1. Czy Schrödinger miał dzieci? Gdyby miał, wiedziałby, że superpozycja dotyczy nie tylko obiektów kwantowych, ale też na przykład trzylatków.
  2. Czy brud, kurz i ogólny syf pojawiają się w domu wraz z dzieckiem czy istniały już wcześniej, tylko nie miałam dostatecznej motywacji, by zwracać na nie uwagę? A może nie istniały właśnie dlatego, że ich nie widziałam? Nie uciekniemy od mechaniki kwantowej, drodzy Państwo.
  3. Czy cierpliwość jest cechą wrodzoną czy nabytą?
  4. Co ja kiedyś (przed Dzieckowską) robiłam w czasie wolnym?
  5. Gdzie śpi słonko?

Powyższy wpis został oryginalnie opublikowany na moim Instagramie w czasach, kiedy myślałam, że będę pisać o modzie i że pisanie na Instagramie to dobry pomysł. Wrzucam go w oryginale i z pierwotną datą publikacji, chociaż minął od niej miesiąc, bo tak mi się podoba.


Opcja dla introwertyków: jeżeli napisanie komentarza znajduje się na granicy Twojej strefy komfortu, możesz wybrać reakcję, która najlepiej oddaje Twój stan po przeczytaniu tego tekstu. Szybko, wygodnie i anonimowo. Nie dowiem się, że to Ty. Chyba że się dowiem.

2 odpowiedzi na “Co mechanika kwantowa ma wspólnego z macierzyństwem”

Chociaż może to była jedna sztuka liczona podwójnie. Nie mogę dociec. Ale na pewno mieszkał z żoną i kochanką, co ponoć było społecznie tępione. Kochanka chyba nawet męża miała. I to chyba z kochanką miał tę córkę, lub jedną z tych córek w zależności od tego ile faktycznie ich miał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *